Проєкт "Здорова нація" успішно реалізовано у селі Варварівка

Date: 11 січня 2022 о 09:02
101 view

Кінець грудня – це час підводити підсумки року що минув. Для Варварівки це був насичений рік. Серед проєктів, які реалізовувалися в селі наймасштабнішим був проєкт «Здорова нація». Шість місяців ініціативна група варварівців прикладала зусилля для розвитку культури здорового способу життя шляхом облаштування сучасної спортивної зали. Проблема культури здорового способу життя  постала через відсутність умов та місця для занять спортом, фізичну пасивність дітей та залежність від ґаджетів та комп’ютерних ігор, відсутніість сучасного спортивного інвентаря.

Проєкт вплинув не тільки на розвиток культури здорового способу життя. Участь у організації та проведенні заходів в межах проєкту сприяла розвитку комунікативних навичок молоді, формування активної громадської позиції, розвитку волонтерського руху. Проведення тренінгів, семінарів та конференцій сприяла підвищення рівня знань і обізнаності дітей та молоді у захисту сфері прав людини, розвитку навичок критичного мислення та підвищенню рівня медіаграмотності мешканців села. Залучення до проєкту представників державних органів та органів місцевого підвищила рівня довіри до місцевої влади. Участь осіб різних вікових категорій та різного соціального статусу посприяла підвищенню зґуртованності села.

Ми щиро дякуємо за допомогу нашим партнерам:

-        працівникам Варварівського ліцею Рубіжанської міської ради Луганської ради, які приймали активну участь в ремонті спортивної зали та заходах проєкту. Особлива подяка вчителю фізичної культури Островському Володимиру Івановичу та робітнику з поточного ремонту Стасюку Петру Петровичу;

-        Рубіжанській міській раді на чолі з міським головою Хортівим Сергієм Івановичем за фінансову та інформаційну підтримку

-        Качур Олені Олександрівні, старості села, за суттєву допомогу у налагоджені зв’язків з громадськістю та партнерами проєкту;

-        Селявіній Ірині Леонідівні, панчишний цех ПП «Селявін Д.О.», Немцовій Наталії Василівні, ПП «Немцова», Шаблієнко Віктору Володимировичу, ФГ «Затишне», Бовт Вікторії Андріївні  - за фінансову підтримку;

-        Кочковій Вікторії Миколаївні і Варварівському сільському будинку культури за інформаційну підтримку та активну участь у заходах проєкту.

-        Ромашенко Володимиру Сергійовичу і ПП СВФ «Агро», ПраТ «Агротон», магазину ПП «Зарудний», Зарудному Олександру Олександровичу за інфомаційну підтримку;

-        Свято-Ільїнському чоловічому монастирю, який надав в безкоштовне користування будівельні риштування;

З липня до грудень в селі проведено низку заходів – спортивний флешмоб, семінари, тренінги, конференції. На даний момент працюють спортивні секції з волейболу, баскетболу та фітнесу. Мешканці села можуть обрати собі секцію до смаку, або відвідувати спортивну залу 4 дні на тиждень.

Хоча офіційно проєкт закінчується в грудні 2021 року, але ініціативна група і варварівці забезпечать його сталість. Секції будуть продовжувати працювати, спортивна зала стане майданчиком для проведення спортивних змагань та виховних заходів.

Ініціативна група проєкту «Здорова нація» вітає всіх мешканців Рубіжанської громади в прийдешніми святами, бажає добробуту, здоров’я та процвітання!

Автор - Мещерякова Дар'я

Comments:
Only authorized users can leave comments.