Date: 17 грудня 2021 о 10:42
108 views

16 грудня Науменко С.А. провела тренінг «Використання здоров’язбережувальних технологій на заняттях гуманітарного та природно-математичного циклів» для учнів
Мета тренінгу - підвиищенняя рівня знань щодо використання здоров’язбережувальних технологій на заняттях

Науменко Світлана Анатоліївна, консультант з питань організації та здійснення національно-патріотичного виховання в закладі освіти, експерт з проведення тренінгів для вчителів за програмою «Сходинки», яка має на меті підсилення потенціалу учнів, вчителів, громадських активістів у ініціюванні та реалізації дієвих рішень для трансформації освітньої системи

Тренінг проведено в рамках проєкту "Здорова нація", село Варварівка, Луганська область
Проєкт реалізується за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні. Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС ГО «Міцна Громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території країни, яка перебуває під контролем Українського Уряду (підконтрольній Уряду території, ПУТ), в тому числі на ПУТ Донецької і Луганської областей.

Comments:
Only authorized users can leave comments.