Акція «16 днів проти насильства» 2020
Учителька початкових класів Науменко С.А. провела тренінг для учнів 3 класу «Стоп секстинг». Вона розповіла учням, як уберегти себе від небезпеки в інтернеті, як в мережу проникає небезпечна реклама і пропозиція. Учні створили схему взаємодії сайтів, соціальних мереж, розробили пам'ятку, як безпечно користуватись інтернетом. Також вони створили порядок дій в інтернеті, якщо незнайома людина намагається щось дізнатися про дитину чи погрожує.
У ліцеї відбулась акція «Жива книга». За допомогою коміксів соціальний педагог Мещерякова Д.І. розповіла про ґендерно зумовлене насильство та насильство щодо політв’язнів у російських в’язницях. Учні можуть брати комікси в бібліотеці ліцею і читати їх на перервах.
1 грудня 2019 року відзначають Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Його мета – привернути увагу громадськості й нагадати суспільству, що ВІЛ/СНІД є однією з найглобальніших проблем людства. Учні та вчителі приєдналися до флешмобу «Не будь байдужим».
Мещерякова Д.І. провела для учнів 7 класу урок волонтерства, розповіла про свій досвід роботи в проєктах «Мій телефонний друг» і «Ukraїner» (транскрибація розповідей свідків голодомору 1932-1933 рр.), ознайомила з роботою Української волонтерської служби
До кого звернутися у разі домашнього або ґендерно зумовленого насильства? Який алгоритм дій у випадку сексуального насильства, насильства проти неповнолітнього, людини похилого віку, ветерана АТО ? Яким шляхом заражаються СНІДом? Відповіді на ці та інші запитання учні можуть знайти на оновленому інформаційному стенді.